W czasie upałów niemowlaki wymagają szczególnej troski. Najlepiej zrezygnować ze spaceru w najcieplejszych godzinach tj. między 11:00 a 16:00, a skórę dziecka zabezpieczyć kremem z wysokim filtrem. Co jeszcze zrobić, by spacer z niemowlakiem należał do udanych?

1  Ta piękna torba zdobyła główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Baby & Me Style (Wielka Brytania) jako najlepsza torba z akcesoriami do przewijania. Należy do duńskiej marki Ida Ising i zachwyca swoją praktycznością, jakością wykonania oraz luksusowymi dodatkami typu skórzane pasy.

2 Grzechotki Sebra nie trzeba przedstawiać. Jest najchętniej kupowaną zabawką dla niemowlaka. Urocza, delikatna, z praktycznym kółeczkiem do chwytania przez małe rączki.

3  Kapelusik to najlepsze rozwiązanie w upalne dni. Chroni od słońca, nie spada z główki dzięki wiązaniom pod szyją oraz jest uszyty z bawełny organicznej. Ten na planszy jest od Mini Rodini.

4  Kiedy przyjdzie wieczór dziecko przykrywamy lekkim, bawełnianym kocykiem. Dla niemowlaka polecamy kocyk Fine Little Day ze względu na czarno-biały print w postaci choinek.

5 i 6  Świetny wózek Stokke i akcesoria na upalne dni (tzw. Summer Kit): parasol, osłonki z ochronnymi filtrami +50 oraz wyściółka na siedzenie, która ma absorbować wilgoć. Norweska funkcjolaność, świetny design, jakość premium.

 

Udanego spaceru!