To będzie pierwszy pokoik małej Ady, która ma przyjść na świat za kilka miesięcy. Jej mama poprosiła nas o stworzenie dziewczęcej aranżacji, której tło stanowić będzie tapeta Dotty Rose (producent Ferm LIVING). Pani Monika lubi różowy kolor i chciałaby, aby był on obecny w pokoju córki. Zapraszamy zatem do cukierkowego świata małej dziewczynki.

 1. Girlanda w ptaszki Bird Trail – to jeden z tych dodatków, który potrafi odmienić całe wnętrze w kilka sekund. Zawieś ją pod sufitem lub nad łóżeczkiem, a dzięki niej wiosna w pokoju dziecka może trwać przez cały rok!
 2. Kinkiet w kształcie drzewka. Intymne światło, jakie daje ta urocza lampka przyda się przy karmieniu i przewijaniu niemowlaka w nocy.
 3. Pirum Parum – plakat, który obok Apple Papple jest chyba najbardziej popularnym produktem szwedzkiego Fine Little Day.
 4. Literka A – plakat w drewnianej oprawie z najnowszej kolekcji jesienno-zimowej Ferm LIVING.
 5. Margaux Rides Her Bike – piękny print, na stronie sklepu jest ich więcej i z dostawą do Polski.
 6. Little Dorm – stylowy domek, który w przyszłości ma służyć do przechowywania najdroższych skarbów świata!
 7. Klasyka i wyrafinowany design w jednym. Chodzi o łóżko Sebra, które Ida ma użytkować aż do szkolnych lat (mebelek podlega regulacji i można go wydłużać).
 8. Poduszka z niedźwiadkiem spodobała się naszej Klientce od razu, gdy tylko obejrzała najnowszy katalog Ferm LIVING. I słusznie! Sami nie możemy się doczekać kolejnej dostawy tego duńskiego producenta.
 9. Słynne krzesło Eames – idealne do bujania i uspokajania dziecka, czytania mu książek lub po prostu – aby przysiąść i popatrzeć na śpiące niemowlę.
 10. Druciany kosz Ferm LIVING początkowo ma służyć na kocyki Idy. Gdy dziewczynka podrośnie będzie trzymała w nim swoje ulubione zabawki.
 11. Pani Monika lubi przedmioty, które są nie tylko oryginalne i piękne, ale także wykonane z naturalnych materiałów. Dlatego na podłogę wybrała okrągły dywanik Sebra, oczywiście w różowych i fioletowych odcieniach.
 12. Nic tak nie dodaje uroku dziecięcemu pokoikowi jak zwierzątka. Był miś na poduszce, teraz czas na uroczą sarenkę, którą z pewnością pokocha każdy maluszek.
 13. Tapeta Dotty Rose to jedna z tych ozdób, która stanowi znakomitą bazę do pokoiku w romantycznym stylu. Regularny nadruk pastelowych drzewek sprawia, że przebywając w tak urządzonym pomieszczeniu człowiek nabiera spokoju i wyciszenia. Pani Monika planuje położyć tapetę tylko na jednej ścianie, resztę pokoiku zostawi w śmietankowym kolorze, którego monotonię przełamie girlanda zawieszona pod sufitem.

Pani Monice życzymy szczęśliwego rozwiązania i samych miłych chwil spędzonych z córeczką! :)