Zakupy w tym miejscu robi się wybierając produkty spośród dwóch głównych kategorii: Kupuj wg produktu oraz Kupuj wg…opowieści i to wzbudziło nasze spore zaciekawienie.

Sama obecność na stronie to przyjemność. Ma się wrażenie, jakby się zagłębiało w niezwykle ciekawą opowieść, okraszoną pięknymi ilustracjami. Cała ta oryginalna otoczka służy prezentowaniu odzieży i dodatków norweskiej marki Dundelina.

Mottem firmy jest “Every dress tells a story…” i faktycznie: Dundelina i jabłoń, Dundelina i magiczne nasionka czy Dundelina na dnie morza to tylko wybrane opowieści, za którymi kryje się prezentacja pięknej odzieży dziecięcej. Co roku, Dundelina prezentuje nową historię napisaną przez norweską pisarkę Roald Kaldestad, a każda z nich staje się duszą nowej kolekcji.

Ubrania są przeznaczone tylko dla dziewczynek w przedziale wiekowym 2 – 10 lat, ale akcesoria, maskotki i książki mogą uszczęśliwić każdego, niezależnie od płci i wieku.

Produkty marki Dundelina są nietypowe i wyszukane, z dużą dozą humoru oraz przywiązania wagi do detali (np. zdobione paski, doczepiane skrzydełka motyla czy wysuwana z kieszonki laleczka).

Wygodne, z naturalnych materiałów takich jak len czy bawełna, z pewnością przypadną do gustu każdej małej dziewczynce.

Zdjęcia pochodzą ze strony sklepu: www.dundelina.no