3-letni Olek wyrósł z dziecięcego łóżeczka i ten fakt zadecydował o zmianach w jego pokoju. Mama chłopca chciałaby, aby pomieszczenie wyglądało na bardziej “dorosłe” i służyło możliwie najdłużej.

Projektowanie wnętrza zaczęłyśmy od łóżka. Rozmiary łóżek dostępnych na rynku nie były takie, jakich szukałyśmy (za duże/za małe), dlatego wybór padł na regulowane łóżko SUNDVIK (d), które będzie “rosnąć” razem z dzieckiem. W IKEI dobrałyśmy też duży dywan Stockholm (f). Monochromatyczność wnętrza przełamały żółte dodatki takie jak okrągła szafka Componibili (e)  oraz plakat Copenhagen (b).

Olek lubi malować, więc naklejka do malowania kredą (c) powinna sprawdzić się znakomicie. W przyszłości posłuży do zapisywania różnych wydarzeń, ważnych terminów czy innych “przypominajek”.

Do przechowywania zabawek (i) i kocy (a) (ten w chmurki jest od Farg & Form) służą głównie pojemniki w czarno-białej stylistyce. Gdy nie będą używane, można je złożyć na płasko, wrzucić na dno szafy i w razie potrzeby ponownie wyjąć .

b c d e f g h ij k