Pragniemy podsunąć Wam kilka propozycji, które potrafią nadać charakter niemowlęcemu wnętrzu. Pochodzą one od najlepszych producentów mebli, zabawek i dodatków do pokoików dziecięcych ze Skandynawii. Każdy z nich dba właśnie o to, aby Ci najmłodsi wzrastali w otoczeniu pięknych, stylowych, ale przede wszystkim bezpiecznych przedmiotów.

  1. kinkiet na ścianę w kształcie drzewka od Ferm LIVING. Cały drewniany (dąb!), dający subtelne światło, dzięki któremu maluch czuje się po prostu bezpiecznie. Idealny do nocnego karmienia i przewijania.
  2. regulowane łóżeczko Sebra, które rośnie wraz z dzieckiem. To oznacza, że przyjemność korzystania z tak fajnego mebelka będzie miał nawet 7-latek! Występuje w kilku wariantach kolorystycznych.
  3. drewniana karuzela “In the forest”. Delikatna, oszczędna w kolorach, za to o pięknych, wyraźnych kształtach leśnych postaci. Potrafi wyciszyć każdego niemowlaka po dniu pełnym wrażeń i nowości.
  4. poduszka ze słonicą Elle. Śliczny projekt norweskiego duetu Darling i Clementine. Nadruk wykonany ręcznie na 100% organicznej bawełnie.
  5. modny dodatek w postaci metalowej lampki Sebra, którą można ulokować na nocnym stoliku. Idealna do czytania maluchowi przed snem. Skandynawski design.
  6. dziergana maskotka Sebra. Słonik wykonany jest z wysokogatunkowej włóczki i na pewno będzie wspaniałym przyjacielem naszego milusińskiego. Na dobre i złe chwile :)