Nowoczesny wygląd z nutką ekstrawagancji – tak określilibyśmy tapety Marbling i Birds. Wystarczy kilka pasków, aby wnętrze nabrało smaku i charakteru.

Birds to odbicie lustrzane ptaków w dwóch wersjach kolorystycznych: złotej i białej. Tło tworzą odpowiednio: ciemny niebieski i głęboka zieleń.

Marmurkowe tapety Marbling inspirowane są turecką techniką zdobienia papieru ebru* i dają niesamowite efekty wizualne na ścianie. W kolekcji Ferm Living występują w trzech odcieniach: Charcoal, Beige, Gold.

* Ebru [za Wikipedia]– tradycyjna turecka sztuka zdobienia papieru poprzez przenoszenie na papier wzorów tworzonych przy pomocy farb rozprowadzanych pędzelkami i patyczkami na wodzie zagęszczonej tłustą substancją – „marmurkowanie”. Papier ozdobiony w technice ebru nazwany jest również papierem tureckim lub papierem marmurkowanym. Do tradycyjnych wzorów stosowanych w sztuce ebru zalicza się m.in. wzory roślinne i ornamentalne, motywy plecionkowe, meczety i półksiężyce. Ebru stosowane jest w tradycyjnej sztuce introligatorskiej.

182_A183_A

186_A 187_A 188_A

tapeta marmur ferm living marbling

Tapety Ferm Living można zamawiać na www.scandikids.pl