Bawią i rozwijają już kilka pokoleń dzieci. To ten typ zabawek, z których każdy rodzic jest zadowolony: bo bezpieczne, bo ekologiczne, bo rozwijające, bo potrafią zająć dziecko (a nawet rodzica!) na długie godziny.

Na rynku od 1884 roku (!): klasyczne i ponadczasowe BRIO.

 

Czy wiecie, że BRIO była pierwszą firmą na świecie, która stworzyła drewnianą kolejkę? Niesamowite jest również to, że niektóre z nich są produkowane w niezmienionej formie od wielu, wielu lat… Na zdjęciu alternatywa dla miłośników kolei, a mianowicie drogi i wszelakie poruszające się po nich pojazdy mechaniczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W swojej ofercie ma również wszelaki sprzęt kuchenny, m.in. słynna kuchenka dla dzieci produkowana już w 3 kolorach, a także nowość: szafeczka ze zlewem. Komplecik fajnie się prezentuje zarówno w pokoju dziecka, jak i w rodzinnej kuchni. Prawdziwe pole do popisu dla małego kucharza lub małej kucharki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Producent sporą część swojej kolekcji poświęca najmłodszym. Ma dla nich wieżę do układania, pojazdy do ciągnięcia na sznurku, sortery i wiele, wiele innych prostych, aczkolwiek niezmiernie stymulujących niemowlęcy umysł zabawek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia pochodzą z katalogu BRIO na 2013 rok (www.brio.net)