Uwielbiamy urządzać pokoje dziecięce! Z wielką przyjemnością obserwujemy jak Klienci komponują swoje zamówienia dobierając meble i dodatki. Równie chętnie służymy pomocą w tych aranżacjach.

Pani Ania skrupulatnie przygotowuje kącik dla swojego synka w sypialni rodziców. Pomieszczenie wyposażone jest w meble w orzechowym kolorze, dlatego łóżeczko (5) i przewijak (7) również wybrałyśmy w tym odcieniu, podobnie jak lampkę ścienną (6) oraz półeczkę na drobiazgi.

Aby wyodrębnić kącik Stasia od reszty sypialni, ścianę z łóżeczkiem wytapetujemy Tiny Train (4) wprowadzając tym samym nowe kolory do aranżacji: zielony i żółty. W pokoju znajduje się duży, wygodny fotel (1) – narzucimy na niego ogromną poduchę w żółte drzewka (2), będzie świetnym oparciem dla zmęczonych pleców mamy i taty.

Nad doborem pościeli zastanawiałyśmy się najdłużej – w końcu wybór padł na…miętowego Harlequina (11). Brawo Pani Aniu za odwagę! Poszewki te trafiają zwykle do łóżeczek dziewczynek, ale kto powiedział, że dla chłopców to tylko roboty i samochody?;) Pościel ma piękny, delikatny wzorek w romby i obszyta jest lamówką w kolorze curry, który idealnie pasuje do całości. Tekstylia tj. koce, narzuty oraz niektóre zabawki (10), (11) będą przechowywane w koszu Spear (8). Gdy jest pusty – można go złożyć i schować na dno szafy.

Nie możemy się doczekać zdjęć kącika Stasia! Miejmy nadzieję, że będzie wyjątkowy:)