Sebra – pierwsza w tym sezonie ze swoją kolekcją  zatytułowaną “In The Sky”:)

Chmurki dostarczają nowych, poetyckich doznań a uniwersalny print potrafi znaleźć zastosowanie zarówno w pokoju dziecka jak i pokoju dziennym. Nowa grafika ma się znaleźć głównie na tekstyliach tj. śliniakach, pościeli i przewijakach…

Z kolei debiutancka linia “Rhino” (bujaczek, drewniana skarbonka), edukacyjne puzzle, warsztat dla małych majsterkowiczów i drewniana kuchnia to zabawki, które z pewnością ucieszą najmłodszych. Naszą uwagę zwróciły nowe elementy wyposażenia wnętrz; z mebelków mamy odświeżone druciane krzesełka Me Sit oraz bardzo fajną półkę, idealną do shelfie :) Również metalowe, podwieszane biureczko znalazło swoją drewnianą wersję. Podobają nam się też sklejkowe wieszaczki, tych w pokoju nigdy za wiele!

W nowej kolekcji pojawią się też ciekawe ochraniacze do łóżeczek uszyte ze sweterkowej bawełny. Zamiast ochraniacza możemy użyć długiego na prawie 2m krokodyla w modnym, szarym kolorze (zdjęcia wraz z pełnym katalogiem mają pojawić się na początku września).

Nieco żywsze od poprzednich kolory “vintage rose” i “cloud blue” Sebra zastosuje na najbardziej popularnych produktach takich jak grzechotki czy zabawki do ciągnięcia.

Generalnie bardzo fajna kolekcja, która powinna ucieszyć fanów Mia Dela i jej duńskiej marki.

sebra wieszaki

warsztat drewniany sebra

półka sebra szara

kuchenka drewniana dla dzieci sebra scandikids aw16 17sebra chmurki

Sebra wkrótce w scandikids.pl