Kolekcja, na którą czeka się z podekscytowaniem. Zapraszamy do świata wspaniałych form, nietuzinkowych wzorów, szlachetnych tkanin i … zabawy. Kolekcja Ferm Living tryska dziecięcą energią. Powtarzaliśmy to niejednokrotnie – FL jako jedna z niewielu firm przykłada tak wiele uwagi kolekcjom KIDS. I chwała im za to!

Nowością są meble – od vintage krzesełek, ławeczek po stoliczki i biurka. To linia Little Architect, do której zostały włączone również organizery.

Dojdzie śmieszne lusterko z uszami, lampy sufitowe wykonane z papieru (!) z nietuzinkowym, kolorowym wykończeniem. Poza tym nowa odsłona kolorystyczna lampy chmurki, auta i liska. Nawet Mr Snake otrzymał nowe ubranka :). Wzory z poprzedniej kolekcji znajdą się również na tekstyliach np. pościelach.  Poduszki “popcorn” przyciagaja zwrok, ale szczególnie rzuca się w oczy abecadło ze sznurka. Bardzo oryginalne!

Terrazzo i Swan to nowe tapety Ferm Living. Te pierwsze imitują tarasowe podłogi, Swan to przepiękne łabędzie w szarościach i pudrowych różach. Pasują do wnętrz dziecięcych, jak i tych dla dorosłych. Typowa uniwersalność produktów FL.

Zawieszki do wózka, ręczniki, a nawet muślinowe pieluszki są dla nas miłym zaskoczeniem. Firma rozszerza swoją ofertę z roku na rok.

Kolekcja ma wejść do sklepów w marcu. Tymczasem zapraszamy do scandikids.pl po produkty duńskiego producenta pochodzące ze starszych kolekcji.

 

tapeta w labedzie

tapeta w labedzie rozowa ferm living

tapeta

posciel w labedzie ferm living ss17

popcorn walrk ferm living

miarka wzortu ferm living

lusterko z uszami fer living

lampa chmurka rozowa

getimage.ashx-kopia

getimage.ashx

ferm livin ss17

biurko krzeslo ferm

 

Ferm Living w scandikids.pl