Nowa, przepiękna kolekcja Mrs Mighetto! Zapraszamy do świata magii cyrkowej, gdzie wszystko może się zdarzyć…

Dear Elephant – słonik urodził się ze wzniesieniem na grzbiecie, przez co szybko został wykluczony ze stada. Po wielu latach ze wzgórka wyłoniły się nieprawdopodobne skrzydła. Magiczne skrzydła dające wolność! Nagle znalazło się również miejsce w stadzie, ale słoń wolał pozostać w jego nowej rodzinie. W cyrku.

dear-elephant-570

dear-friends-483

Dear Lion. Już od wczesnego dzieciństwa lwica wyglądała niesamowicie. Jej błyszcząca drobinkami złota grzywa powiewała na wietrze… Niestety, za bardzo wyróżniała się w stadzie, które porzuciło lwiątko przed wejściem do cyrku. Od tamtej pory zwierzę jest królem cyrku; szczęśliwe i dumne ze swojego wspaniałego, oryginalnego wyglądu.

dear-lion-576

dear-lion-432-mrs-mightto-sklep-scandikids-pl

Flying Carnival. W nocy namiot pobłyskuje i czasem go widać na niebie. Czy jest ktoś, kto żyje tam wysoko w chmurach? Nikt nie potrafi zapanować nam namiotem ani dowiedzieć się, dlaczego tak szybuje, ale pogłoski mówią, że cała magia cyrku pochodzi od niego…

flying-carneval-72-mrs-mighetto-plakaty-sklep-scandikids-pl

Miss Gertrude  – tak mała postać, że śpi w tiulu od tutu. Ma do niego łatwy dostęp, bo pracuje w kostiumowni cyrku. Bez magii nie mogłaby dźwigać ciężkich strojów ani nożyczek! Jej niesamowita wyobraźnia pozwala tworzyć wyśmienite kostiumy cyrkowe.

dear-gertrud-470-scandikids-pl

Miss Luca, urodzona w cyrku traktuje zwierzęta jak swoje rodzeństwo. Śpi z lwami, bawi się ze słoniami. Rozumie ich mowę i potrafi z nimi rozmawiać. Jest dyrektorem cyrku i wie, jak skupić uwagę widowni.

miss-luca-512-sklep-scandikids-pl

Premiera kolekcji Circus Mighetto Mrs Mighetto zaplanowana jest na 6 października.